Hoşgeldiniz ( )
Yorum Yaz
27 Nisan 2015, 17:38
murat
Yönetici

Sponsorlu Bağlantılar

Ummadık taş baş yarar ile ilgili komposizyon örneği

Sponsorlu Bağlantılar

ummadık taş baş yarar
Ummadık taş baş yarar ile ilgili komposizyon

Ön yargılardan sıyrılmak

İnsanlara karşı ön yargısız olmak gerekir.İnsanların neleri yapıp yapamayacağını tahmin etmek bazen insanların yanılmasına neden olmaktadır.Bu nedenle onlara destek olmak ve yapabileceğini belirtmek gerekir.

Her insanın kendine göre meziyetleri be kabileyetleri vardır.Her insandan her işi yapabileceğini beklemek doğru olmaz.Fakat bir de insanların dış görünüşleri yada onlara yukarıdan bakar bir tavırla hareket etmek yanılgılara sebep olmaktadır.Örneğin sınıfta çok sessiz ve bize göre mızmız dediğimiz yada zannettiğimiz bir kimse ondan beklemediğimiz bir performans gösterebilir.Çok güzel futbol oynayabilir.Biz de şaşırıp kalırız.

Önemli olan insanlara karşı tarafsız ve ön yargılardan sıyrılmış bir şekilde yaklaşmaktaır.Zira ummadığımız taş baş yarar atasözündeki gibi durumlar ile karşılaşmak içten bile değildir.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Aklın yolu birdir kompozisyon yazısı konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
ummadığın taş baş yarar kompozisyon, ummadık taş baş yarar ile ilgili hikayeler, ummadık taş baş yarar ile ilgili kompozisyon, ummadik tas bas yarar komposizyonu, yalnız taş baş yarar ile ilgili kompozsiyon
HIZLI CEVAP YAZ

Mesajınız:

Cevap Yaz
Yasal Uyarı
Site İsmi: Forum Klasör
Forum diriliş Forum Klasör | Forum Klasör
Sitemizde bulunan tüm yazılar, konular, içerikler yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.