Hoşgeldiniz ( )
Yorum Yaz
11 Ekim 2016, 18:17
Mehmet Akif
Yönetici

Sponsorlu Bağlantılar

Sonbahar mevsimi ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar

Sonbaharın Güzellikleri

Sonbahar mevsimi hazan mevsimi olarak da bilinir.Sonbahar mevsiminde ağaçların yaprakları kurumaya başlar ve dökülür.Doğayı sanki hüzün kaplar.Hatta bazı insanların sonbahar mevsimi ile duygularında da değişiklikler olur.

Yaz aylarının sonu olan sonbahar mevsimi kışa hazırlık ayıdır.Doğa kendini içe kapatır, yağmurlar yağmaya başlar,hava serinler, ağaçların dalları ve yapraklarında kurumalar olur.Dökülen yaprakların yolları kaplaması insanların bu mevsimi fark etmelerine neden olur.Gri renkli havaların ve kahverengi yaprakların hakim olduğu bu mevsim insanların da duygusallaşmasına neden olur.İnsanlarda tatlı bir teleş olur.Bu telaş kış hazırlıkları için yapılan alışverişlerden kaynaklanmaktadır. Odun kömürlerin alınması, kışlık gıdaların hazırlanması, eriştelerin dökülmesi, salçalar, konserveler hepsi sonbahar aylarında yapılmaktadır.

Her mevsimin ayrı bir güzelliği olduğu gibi sonbahar aylarının da ayrı bir güzelliği vardır.Bu güzelliğin farkına vararak yaşamak insanları dha mutlu eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Gürültü kirliliği ile ilgili kompozisyon konulu makalemizi okudunuız mu?

20 Kasım 2016, 12:51

Abone
Üyelik Tarihi: --
Mesaj Sayısı:
Konu Sayısı: 9220

Süper..Beğendim✋

HIZLI CEVAP YAZ

Mesajınız:

Cevap Yaz
Yasal Uyarı
Site İsmi: Forum Klasör
Forum diriliş Forum Klasör | Forum Klasör
Sitemizde bulunan tüm yazılar, konular, içerikler yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.