Hoşgeldiniz ( )
Yorum Yaz
23 Ekim 2016, 09:04
necla
Yönetici

Sponsorlu Bağlantılar

Planlı çalışmanın önemi ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar

Zaman ve kalite için planlı çalışmak
Plan yapmak hayatımızın bir parçasıdır.Planlı olmak, plan yapmak yapılacak olan işin düzenli, vaktinde ve kaliteli olmasını sağlamaktadır.Gerek iş hayatında gerek ödevlerimizi, derslerimizi yaparken bir plan içinde hareket etmek bizlere çok şeyler katacaktır.

Öğrencilerin derslerini bir plan içinde yapmaları kendilerine düzeni ve sorumluluğu getirecektir. Plansız yapılan her şeyin sonucu kötü olmaktadır. Zaman bizler için çok önemlidir.Bu zamanı doğru değerlendirmenin bir yolu da planlı olmaktır. Örneğin yapmamız gereken üç tane ödev var ise bu ödevleri bir planlama yaparak yapmak bizlere zaman, düzen ve kalite sağlar. Plansız yapılacak olan şeylerin daha fazla zaman alacağını ve yapacağımız şeylerden randıman alamayacağımızı bilmemiz gerekir. Planlama yapmak aslında bir disiplin gerektirmektedir.

Hayatımızın her alanında planlı olmak ve planlı çalışmak bizler için gereklidir. Çalışmak bir disiplin ise plan yapmak da bir disiplin gerektirmektedir. Çalışırken zamandan ve kaliteden ödün vermemek için planlı olmayı ihmal etmemek gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
planlı çalışmanın önemi kompozisyon
HIZLI CEVAP YAZ

Mesajınız:

Cevap Yaz
Yasal Uyarı
Site İsmi: Forum Klasör
Forum diriliş Forum Klasör | Forum Klasör
Sitemizde bulunan tüm yazılar, konular, içerikler yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.