Hoşgeldiniz ( )
Yorum Yaz
09 Nisan 2015, 20:39
Necal
Yönetici

Sponsorlu Bağlantılar

Dini bayramların önemi ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar

Dini bayramların insan için önemi

İslam aleminde ve ülkemizde iki dibi bayram kutlanmaktadır. Birincisi ramazan bayramı olup bir ay boyunca oruç tutulur.Ramazanın sonunda ise bayram namazı ile birlikte bayram ziyaretleri başlar. İkincisi ise kurban bayramı olan dini bayramda imkanı olanlar kurban keserek ihtiyacı olan ve kurban kesemeyen kişilere kurban etinden dağıtır.
Bayramlarda insanlar bir araya gelerek sohbet edeler. Birbirlerinin dert ve sorunlarına ortak olur. Birlikte hoş sohbetler ederek ikramlarda bulunurlar. Bayramlarda sık sık ziyaret etmediğimiz eşimizi, dostlarımızı ve akrabalarımızı görme fırsatı olur. Bayramlar insanların bir araya gelmesini sağlayan güzel sebeplerden biridir. Dini bayramlar insanların bir araya getiren onların kaynaşarak birbirleri ile görüşmelerini sağlayan özel günlerdir.
Dini bayramlarda gelenek ve göreneklerimize göre dostlarımızı ziyaret edelim. Onlarla güzel vakit geçirerek manevi açıdan hem kendimiz hemde etrafımızdaki kişileri mutlu ederek huzuru hep birlikte yaşayalım.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Hava su ve toprağın temiz kalması ile ilgili kompozisyon konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
dini bayramlarla ilgili kompozisyon, dini bayramlar ile ilgili kompozisyon, dini bayramlar kompozisyon, dini bayramlar ve önemi ile ilgili kompozisyon, dini bayramlarımızla ilgili kompozisyon
HIZLI CEVAP YAZ

Mesajınız:

Cevap Yaz
Yasal Uyarı
Site İsmi: Forum Klasör
Forum diriliş Forum Klasör | Forum Klasör
Sitemizde bulunan tüm yazılar, konular, içerikler yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.