Hoşgeldiniz ( )
Yorum Yaz
29 Şubat 2016, 17:46
Mehmet Akif
Yönetici

Sponsorlu Bağlantılar

Bugünün işini yarına bırakma ile ilgili kompozisyon örneği

Sponsorlu Bağlantılar

Bugünün işini yarına bırakma kompozisyon

bugünün işini yarına bırakma ko
İnsanların yaşamlarını planlaması,yapılması gereken işleri zamanında yapması hem kendileri, hem de üretim ve verim açısından önem taşımaktadır.Her zaman yapılması gereken işlerin vaktinde biriktirilmeden yapılması insanların daha sağlıklı ve güzel yaşamlarının temelini oluşturmaktadır.

İnsanların belli sorumlulukları, görevleri vardır.Bunların vaktinde yapılması iş yükünün artmasını ve zaman kaybını engellenmesini sağlamaktadır.Örneğin bir öğrenci günlük derslerini gününde yaparak derslerinin ödevlerinin birikmesini engeller.Bu da daha verimli olmasını sağlar.Kendisine ve ailesine daha çok vakit ayırmasına neden olur.Yarına kalan işler her zaman işlerin birikmesine zorlaşmasına sebebiyet vermektedir.

Her şeyin bir zamanı olduğu gibi yapılacak işlerinde bir zamanı da vardır.Fakat önemli olan bu işlerin vaktinde yapılması ve biriktirilmemesidir. Biriken işleri yapmak insanlara zor gelir.Verim ve zaman kaybına neden olur.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Adalet mülkün temelidir ile ilgili kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
bugünün işini yarına bırakma kompozisyon, bugünün işini yarına bırakma ile ilgili uzun kompozisyon, bugünun ısını yarına bırakma kompo, giriş gelişme sonuç olarak bugünün işini yarına bırakmayın yap
17 Ekim 2016, 16:21

Abone
Üyelik Tarihi: --
Mesaj Sayısı:
Konu Sayısı: 9219

çok teşekkürler sayenizde faydalandım

HIZLI CEVAP YAZ

Mesajınız:

Cevap Yaz
Yasal Uyarı
Site İsmi: Forum Klasör
Forum diriliş Forum Klasör | Forum Klasör
Sitemizde bulunan tüm yazılar, konular, içerikler yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.