Hoşgeldiniz ( )
Yorum Yaz
01 Mart 2015, 11:13
murat
Yönetici

Sponsorlu Bağlantılar

Babalar günü ile ilgili kompozisyon örneği

Sponsorlu Bağlantılar

Babalar günü

İnsanlar bir ailede doğarlar ve bu ailenin en önemli bireyleri arasında anne ve babasını görür.Bu iki insan çocukların doğumundan itibaren hep yanlarında olurlar.
Babalar ailenin dış görevlerini yapar.Çalışır,para kazanır ve ailenin ihtiyaçlarını karşılarlar.Bazı anneler de bunu yapar ama genellikle bu iş babalara düşmektedir.Babalar gece gündüz demeden çalışırlar ve ailesini himaye eder.Hem eşinin hem de çocuklarının tüm ihtiyaçlarına yetişmeye çalışır.Bir baba çocukları olduktan sonra kendi hayatını önemsemez olur.Bütün düşüncesi çocukların ve ailenin zorluklarını kolaylaştırmak ve aileyi ayakta tutmaya çalışmak olur.Onlar her türlü fedakarlığı yaparlar.
Baba demek direk demektir.Aile o direğin üstünde inşa olurken o hep güçlü ve ayakta kalmaya çalışan kişidir.İyi ve kötü günlerde ailesi için mücade eder.Bizlerde babalarımızın kıymetini bilmeli ve bir gün bizim de baba olacağımızı unutmamak gerekir.

Büşra Çolak İskenderun Lisesi

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Yurt sevgisi ile ilgili kompozisyon konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
baba ile ilgili kompozisyon kısa, baba sevgisi ile ilgili kompozisyon, baba ile ilgili kompozisyon örnekleri, baba ile ilgili kompozisyon, baba sevgisi ile ilgili kompozisyon kısa
01 Haziran 2016, 17:15

Abone
Üyelik Tarihi: --
Mesaj Sayısı:
Konu Sayısı: 9220

ÇOK GÜZEL YAZMIŞ TEŞEKKÜRLER

HIZLI CEVAP YAZ

Mesajınız:

Cevap Yaz
Yasal Uyarı
Site İsmi: Forum Klasör
Forum diriliş Forum Klasör | Forum Klasör
Sitemizde bulunan tüm yazılar, konular, içerikler yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.